قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات وبسایت نساجی ایران پوپلین بابلسر:


کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وبسایت نساجی ایران پوپلین به دقت ملاحظه فرمایید.

وبسایت نساجی ایران پوپلین شامل دو بخش اصلی فروشگاه اینترنتی نساجی ایران پوپلین بابلسر و شبکه اجتماعی اینستاگرام می باشد که هدف اصلی این وبسایت تا به امروز تامین کالاهای مرتبط با  پارچه های ملحفه ای و سیسمونی در کشور و نیز مقالات و اخبار مرتبط با پارچه و اخبار صنعت پارچه می باشد که تمام این فعالیت ها در راستای قوانین و ضوابط تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران انجام می گیرد. لذا در این قرارداد به ضوابط و تعهدهای کاربر و وبسایت نساجی ایران پوپلین در این دو بخش اصلی اشاره دقیق خواهیم کرد.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه و ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی نساجی ایران پوپلین در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی نساجی ایران پوپلین از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:


توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی نساجی ایران پوپلین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی نساجی ایران پوپلین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:


مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی نساجی ایران پوپلین بابلسر اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:


هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی نساجی ایران پوپلین استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی نساجی ایران پوپلین ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی نساجی ایران پوپلین به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی - سرویس پیام کوتاه) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی نساجی ایران پوپلین بابلسر برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی نساجی ایران پوپلین بابلسر را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که ............... تنها شماره‌ای  است که وبسایت نساجی ایران پوپلین بابلسر از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی نساجی ایران پوپلین بابلسر، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی نساجی ایران پوپلین است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  Info@nasajipoplin.com  اطلاع دهید. همچنین ............، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش فروشگاه اینترنتی فریدونکنار را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:


وبسایت نساجی ایران پوپلین بابلسر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

وبسایت نساجی ایراان پوپلین بابلسر متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از وبسایت نساجی ایران پوپلین بابلسر، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وبسایت نساجی ایران پوپلین بابلسر، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وبسایت نساجی ایران پوپلین بابلسر، جزئی از اموال وبسایت نساجی ایران پوپلین بابلسر محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وبسایت نساجی ایران پوپلین بابلسر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وبسایت نساجی ایران پوپلین بابسر محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:


روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

فروشگاه اینترنتی نساجی ایران پوپلین بابلسر به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت 10 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی نساجی ایران پوپلین بابلسر به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی نساجی ایران پوپلین بابلسر همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی نساجی ایران پوپلین به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی نساجی ایران پوپلین محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، در طی تماس تیم فروش فروشگاه اینترنتی نساجی ایران پوپلین محصول دیگری را جایگزین کند.

فروشگاه اینترنتی نساجی ایران پوپلین مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی نساجی ایران پوپلین بابلسر محفوظ است و البته مبلغ پرداخت تمام یا بخشی از کالاهای خریداری شده توسط کاربر عینا با تماس تیم فروش برای کاربر عودت داده خواهد شد.

طرح تشویقی پیشنهاد شگفت انگیز (پروموشن) :


طرح تشویقی شگفت انگیز به منظور ایجاد تجربه یک خرید خوب برای کاربران در نظر گرفته شده و روزانه در این بخش تعدادی از محصولات با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‏‌تر نسبت به فروش‌‏های ویژه درج می‏‌شود. در مواردی که به دلیل استقبال کاربران موجودی کالا زودتر از موعد مقرر به پایان رسد، وضعیت کالا به ناموجود تغییر می‏‌کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت. در صورتی که کالایی در روز قبل از فروش شگفت انگیز به سبد خرید اضافه شود و در هنگام پردازش، کالا در طرح شگفت انگیز باشد، قیمت شگفت انگیز اعمال می‏‌شود. به دلیل اینکه این طرح تنها یک طرح تشویقی خرید (پروموشن) است، فروشگاه اینترنتی فریدونکنار تعهدی در قبال سفارش‌‏های تعدادی ندارد و در صورت امکان فروش تعدادی هماهنگی‌‏های لازم انجام می‏‌شود.